Kolorowanki Straż Pożarna

Kolorowanki Straż Pożarna

Udostępnij :)

Jeśli uwielbiasz strażaków i wszystko, co związane ze strażą pożarną, to nasze kolorowanki straż pożarna są właśnie dla Ciebie! Malowanki z Strażą Pożarną to świetna okazja, żeby spędzić fajnie czas kolorując strażaków i nauczyć się czegoś więcej o ich pracy i numerze alarmowym 112. Już teraz przygotujcie dużo czerwonych i żółtych kredek lub mazaków, bo dziś to one będą odgrywać główną rolę.

Kolorowanki straż pożarna.

Kolorowanki straż pożarna pokazują strażaków w akcji, dla najmłodszych przygotowaliśmy sympatyczne postacie kotków, misiów i piesków w strażackich strojach – gaszących pożary i przygotowujących się do kolejnych wyzwań. Możesz kolorować wielkie czerwone wozy strażackie z mnóstwem detali, jak węże, drabiny i syreny. 

Możesz użyć wszystkich swoich ulubionych kolorów – nie tylko czerwieni! Co powiesz na niebieski wóz strażacki? A może strażak będzie miał zielony kombinezon? Możesz zdecydować, jakie kolory będą najlepsze i stworzyć własną, kolorową wersję strażaków i straży pożarnej.

Gotowy do zabawy z kolorami i strażakami? Wybierz swoje ulubione kolorowanki straż pożarna z poniższej galerii i zacznij tworzyć. Każda kolorowanka z strażakami to nowa przygoda i szansa, aby nauczyć się czegoś nowego o pracy strażaków. Baw się dobrze kolorując i odkrywając świat odważnych bohaterów, jakimi są strażacy!

+30 Kolorowanki do druku Straż Pożarna 

Jak widzicie oprócz różnych postaci strażaków i wozów strażackich, mamy również kilka kolorowanek z Strażakiem Samem, jednym z najbardziej popularnych kreskówkowych strażaków. Tak więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Polecamy również kolorowanki z Marshallem, strażakiem z Psiego Patrolu. Miłego kolorowania!