Kolorowanki Auta Złomek i Zygzak do druku

Kolorowanki Auta

Udostępnij :)

Kolorowanki Auta to coś wyjątkowego dla wszystkich małych fanów kolorowania i motoryzacji! Poznajcie rodzinę samochodów z bajki Disneya – Auta (Cars). Przed Wami całkowicie darmowe kolorowanki z bohaterami filmu Auta – takimi jak m.in.: Zygzak McQueen, Złomek, Sally Carrera, Guido, Kamasz. 

Kolorowanki Auta.

Auta to wyprodukowana przez studio Disney Pixar seria pełnometrażowych filmów animowanych skierowany dla młodszej widowni, która zadebiutowała na ekranach kin w 2006 roku. Auta od razu skradły serca tysięcy dzieci na całym świecie. Z tak wieloma kolorowymi i sympatycznymi postaciami – dosłownie i w przenośni – ta seria jest idealna do stworzenia pięknych kolorowanek. 

Zachwyć swojego fana Disney Cars tym zestawem kolorowanek Auta! Nasze malowanki Disney Cars z pewnością zapewnią Wam wiele godzin zabawy z kolorami. Dzieci uwielbiają kolorować, a te darmowe kolorowanki z samochodami Disneya są świetną zabawą na przyjęcie urodzinowe dla dzieci.

Aby pobrać lub wydrukować kolorowankę wystarczy kliknąć w powyższy obrazek, następnie zostaniecie przekierowani na stronę z obrazkiem do pobrania w dużej rozdzielczości.