Rubble Kolorowanki

Kolorowanki Rubble

Udostępnij :)

Jeśli Rubble jest Twoim ulubionym bohaterem z  bajki „Psi Patrol”, to na pewno pokochasz nasze kolorowanki Rubble. Rubble to ten uroczy, żółty piesek-buldog, który zawsze nosi na sobie budowlany strój i uwielbia koparki i wszystko, co związane z budową.

Kolorowanki Rubble

Kolorowanki Rubble, z swoim ulubionym pieskiem możesz pobrać za darmo z naszej strony, czyli możesz ich wydrukować tyle ile chcesz. 

Kiedy zabierzesz się za kolorowanie, pamiętaj, że Rubble uwielbia żółty kolor, ale możesz też użyć innych kolorów, jakie tylko chcesz. Może zechcesz, żeby jego strój był zielony albo jego koparka była różowa? To twoja kolorowanka, więc możesz zrobić, co tylko Ci się podoba!

A kiedy skończysz, nie zapomnij pokazać swojej kolorowanki rodzicom, rodzeństwu czy przyjaciołom. Możesz nawet zrobić wystawę Waszych kolorowanek na lodówce w kuchni!

Tak więc, czy jesteś gotowy na nową misję z Psim Patrolem? Dziś to kolorowanie i mnóstwo zabawy z Rubblem? Wybierz swoje ulubione obrazki Rubble’a i zaczynamy. Miłego kolorowania!

Hej,  Lubisz Psi Patrol? może Cię to zainteresuje!

Zobacz nasze malowanki poświęcone popularnej bajce i wszystkim pieskom.

Kliknij tutaj aby przejść do kolorowanek Psi Patrol.

Psi Patrol Kolorowanki do druku