Kolorowanki Kuromi

Kolorowanki Kuromi

Udostępnij :)

Kolorowanki Kuromi to super sprawa dla każdego, kto lubi nieco figlarne i psotne postacie. Kuromi to taka mała, słodka dziewczynka, koleżanka Hello Kitty i My Melody z Sanrio, ale w przeciwieństwie do nich, Kuromi ma swoje psotne strony! Jej znakiem rozpoznawczym jest czarna czapka z uszami, na której jest rysunek różowej czaszki. To naprawdę określa jej charakter!

 

Kolorowanki Kuromi.

 

Kiedy zabierzesz się za kolorowanie Kuromi, przygotuj mnóstwo czarnych i różowych kredek – te kolory są jej najważniejsze. Ale Kuromi też lubi inne żywe kolory, więc możesz użyć niebieskiego, zielonego, żółtego czy nawet fioletowego do jej ubrań czy dodatków. Nie bój się eksperymentować!

Poniżej przygotowaliśmy dla Was 12 świetnych kolorowanek Kuromi, które możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo. Wystarczy drukarka, kilka czystych kartek i już za chwilę możecie cieszyć się swoją nową malowanką kuromi.

Baw się dobrze kolorując i kiedy skończysz, pokaż swoje dzieło wszystkim na naszym Facebooku! Możesz też poprosić rodziców, aby pomogli Ci udostępnić Twoje prace. To fajny sposób, by zobaczyć, co inni też zrobili z Kuromi i może nawet znaleźć inspirację na kolejne kolorowanki. Zacznij już teraz i pokaż wszystkim, jak świetnie potrafisz dodać kolory do świata Kuromi!

Malowanki z Hello Kitty