Kolorowanka do druku Biedronka i Czarny Kot Marinette

Kolorowanki Biedronka i Czarny Kot

Udostępnij :)

Kolorowanki Biedronka i Czarny Kot to nasza propozycja dla wszystkich fanów tego popularnego, francuskiego serialu animowanego dla dzieci. Cieszące się niezwykłą popularnością przygody  Marinette i Adriena przedstawiliśmy na kilkunastu unikatowych i darmowych kolorowankach. 

Kolorowanki Biedronka i Czarny Kot.

Nasze darmowe kolorowanki z bajki Biedronka i Czarny Kot są idealne dla dzieci w każdym wieku, dodatkowo stanowią świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w towarzystwie ulubionych bohaterów. Malowanki mogą być także świetnym sposobem na rozpoczęcie przygody z kolorowaniem dla początkującego artysty. 

Biedronka i Czarny Kot to pełna przygód, pouczająca historia o walce dobra ze złem. Akcja serialu rozgrywa się w współczesnym Paryżu i opowiada nam o losach dwóch przyjaciół (Marinette i Adriena), na pozór zwykłych nastolatków, którzy aby chronić miasto przed złoczyńcami, zmieniają się w super bohaterów i stają po stronie sprawiedliwości. 

Aby pobrać lub wydrukować swoją ulubioną kolorowankę wystarczy kliknąć w wybrany obrazek powyżej. Następnie grafika wyświetli się w większej rozdzielczości i umożliwi Wam pobranie lub wydruk bezpośrednio z naszej strony.