Kolorowanki Kraina Lodu

Kolorowanki Kraina Lodu

Udostępnij :)

Kolorowanki Kraina Lodu to gratka dla wszystkich fanów kultowej serii filmów animowanych produkcji Disneya – Frozen, Kraina Lodu. 

Jeśli Twoje dziecko jest fanem
Krainy Lodu, uwielbia kolorować i utożsamiać się z postaciami z bajki, lub jeśli po prostu chciałbyś wykorzystać zainteresowanie Krainą Lodu aby pomóc mu się zrelaksować to nasze kolorowanki Kraina Lodu będą odpowiednim miejscem dla Was na spędzanie wolnego czasu. Oczywiście wszystkie arkusze, które udostępniamy Wam poniżej możecie pobrać i wydrukować całkowicie za darmo.

Kolorowanki Kraina Lodu

Witamy w kultowej kolekcji kolorowanek Kraina Lodu, specjalnie dla Was przygotowaliśmy zarówno proste wzory dla młodszych dzieci jak i bardziej skomplikowane rysunki dla starszych dzieci i dorosłych.  Każda z poniższych stron do kolorowania została przygotowana w wygodnym do druku formacie A4. Kolorowanka w dużym rozmiarze dostępna jest po kliknięciu w miniaturę poniżej, na kolejnej stronie znajdziecie możliwość druku bezpośrednio z strony lub pobrania kolorowanki na dysk komputera.

Kraina Lodu to piękna opowieść o przyjaźni i miłości, która potrafi przezwyciężyć złe moce. Historia opowiada nam o losach dwóch księżniczek – Annie i Elsie. Elsa posiadająca przerażającą moc, którą nie zawsze potrafi kontrolować decyduje się opuścić rodzinne królestwo i zamieszkać z dala w lodowym pałacu. Anna to księżniczka o dobrym sercu, niezwykle waleczna i uparta, która na wieść o zbliżającym się niebezpieczeństwie postanawia odnaleźć Elsę i wspólnie ocalić zagrożone królestwo. W dalszej kolejności poznajemy Olafa – bałwana kochającego życie, który postanawia towarzyszyć Annie w jej podróży, oraz renifera Svena i Kristoffa. Cała trójka wyrusza w niebezpieczną podróż by odnaleźć Elsę i ocalić królestwo, na swojej drodze spotykają wiele przeszkód jednak ich przyjaźń potrafi zwyciężyć wszelkie trudności. 

Opowieść o Annie i Elsie szybko stała się jedną z najchętniej oglądanych produkcji Disneya na całym świecie. Orgromna popularność sprawiła, że Kraina Lodu na dobre zagościła w popkulturze. Bohaterowie filmu widoczni są wszędzie, zaczynając od gadżetów przez ubrania kończąc na klockach lego. Dlatego też uroczych bohaterów Krainy Lodu nie może zabraknąć również w formie kolorowanek dla dzieci. Gwarantujemy, że Wasze dzieci pokochają nasze kolorowanki Kraina Lodu.