Kolorowanki Minionki

Udostępnij :)

Witamy w naszej kolekcji darmowych stron do kolorowania, Kolorowanki Minionki. Kliknij na poniższe grafiki i ilustracje z Minionkami, które Ci się podobają, a zostaniesz przeniesiony do strony pobierania malowanek w formacie A4. Każda strona do kolorowania Minionków jest plikiem, który możecie pobrać lub wydrukować bezpośrednio z naszej strony.

Kolorowanki Minionki.

Od czasu pojawienia się przezabawnego filmu Minionki – Jak ukraść księżyc, dzieci i dorośli na całym świecie niemalże zwariowali na punkcie tych zabawnych malutkich postaci. Tytułowe Minionki, które znajdziecie na naszych kolorowankach to malutkie żółte stworzonka, w kształcie pastylek, które swoim zachowaniem i postępowaniem zapewniają sporo śmiechu i rozrywki nawet najmniejszym dzieciom. Od czasu pojawienia się pierwszych Minionków, powstało już kilka kolejnych produkcji filmowych, Minionki znajdziemy także na gadżetach, ubraniach czy przyborach szkolnych. Oczywiście wiąże się to również z zapotrzebowaniem na kolorowanki do druku z tymi sympatycznymi postaciami, dlatego też powstała ta strona Kolorowanki Minionki.  Spójrz poniżej na to co dla Was przygotowaliśmy. Gwarantujemy, że malowanki z Minionkami to wspaniała rozrywka dla Waszych pociech na długie godziny i jesienne deszczowe dni.

Choć na pierwszy rzut oka może wydawać się, że wszystkie Minionki są takie same, jest kilka postaci które wyróżniają się na tle pozostałych – wyglądem i charakterem. Poznajmy ich przed przystąpieniem do zabawy w kolorowanie. 

Kevin: Minionek Kevin jest wysokim, sympatycznym nieformalnym przywódcą Minionkowego gangu złoczyńców. Jego charakterystyczną cechą jest pęk czarnych włosów na czubku głowy. Zwykle widzimy go w golfowym stroju. Kevin uwielbia wyśmiewać się i drażnić ludzi i pozostałe Minionki. Kevin jest obecny również na naszych kolorowankach.

Stuart: Minionek Stuart jest zabawną postacią – bardzo charakterystyczną z uwagi na posiadanie wyłącznie jednego oka. Jest on raczej średniego wzrostu, jego czarne brwi są zaś jedyną formą włosów jaką zobaczymy na jego głowie. Stuart uwielbia zabawę i ma tendencję do wpadania w kłopoty. 

Bob: Niski i niemalże okrągły w budowie swojego ciała Bob wydaje się jednym z najmłodszych Minionków, jego osobowość wskazuje że ma bardzo dziecinne podejście do świata i życia, bardzo często widujemy go z zabawkami. Kocha wszystkich i wszystko, posiada pluszowego misia Tima, który bardzo często mu towarzyszy.

Dave: przed nami kolejny z bardziej znanych Minionków. Jest on średniej wielkości stworzeniem z dwoma oczami, kilkoma włosami na głowie uczesanymi w charakterystyczny przedziałek. Jest zabawny, opiekuńczy, miły i inteligentnym, choć i jemu zdarzają się wpadki. Uwielbia gry wideo, lody i wystrzały z swojej wyrzutni rakiet. Wszystko to sprawia, że jest dobry w używaniu broni. W wolnym czasie lubi robić babeczki.

Gru: Oczywiście lista godnych uwagi postaci w świecie sługusów nie może być kompletna bez Gru. Gru jest to złoczyńcą o złotym sercu, który dzięki temu zaskarbił sobie miłość Minionków. W przeciwieństwie do wyżej wymienionych postaci Gru jest człowiekiem, który od zawsze marzył o podboju księżyca. Wiele arkuszy do kolorowania zawiera kolorowanki z Gru i innymi Minionkami.

Kolorowanki Minionki.

Nasze kolorowanki Minionki z całą pewnością zapewniają dzieciom mnóstwo wspaniale spędzonych chwil w towarzystwie zabawnych scenek z filmów o minionkach. Przedstawiają Minionki i Gru w zabawnych sytuacjach i przebraniach. Gdy zbliża się Halloween znajdziecie u nas kolorowanki z Minionkami przebranymi za Draculę. Zapewniamy, że nasze arkusze do druku pomogą dostarczyć wiele zabawnych pomysłów dla dzieci i rodziców na zimne jesienno-zimowe wieczory i nie tylko.

Darmowe kolorowanki z Minionkami.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wybrane sceny przedstawiające Kevina, Stuarta, Boba, Dave’a i Gru. Przygotuj więc ulubione kredki, flamastry lub farby i zorganizuj imprezę z kolorowankami. Będzie to świetny sposób na zapewnienie wspaniałych godzin zabawy dla dzieci, klasy lub uczestników imprezy urodzinowej.