Kolorowanki Star Wars

Kolorowanki Star Wars

Udostępnij :)

Kolorowanki Star Wars przeniosą Was do odległej galaktyki gdzie przy użyciu ulubionych kredek i farb będziecie mogli pokolorować swoich ulubionych bohaterów z jednej z najbardziej widowiskowych serii science fiction. Oczywiście zrobicie to wszystko prosto z stanowiska dowodzenia w Waszym domu, po wydrukowaniu naszych malowanek 🙂

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kolekcję ponad 20 darmowych malowanek z Gwiezdnych Wojen, które możecie jak zawsze pobrać i wydrukować zupełnie za darmo.

Kolorowanki Star Wars.

Kliknij na poniższe miniaturki, które Ci się podobają, a zostaniesz przeniesiony do naszej następnej strony gdzie pobierzesz ją w dużej rozdzielczości w łatwym do druku formacie A4.

Jesteśmy pewni, że każdy niezależnie od wieku (tak, dorośli również!) znajdzie tutaj swoją ulubioną kolorowankę z Star Wars. W naszej kolekcji przygotowaliśmy czarno-białe kolorowanki z takimi postaciami jak: Luke Skywalker, R2D2, 3-CPO, Darth Vader, Yoda, Jar Jar, Jabba i wiele, wiele innych kultowych bohaterów których mogliśmy oglądać w filmach, komiksach i grach z serii Star Wars. Rozświetlcie ulubionymi kolorami kredek błyszczące miecze Rycerzy Jedi, pokolorujcie roboty i statki międzygwiezdne tak jak lubicie – niech zabawa trwa!