Kolorowanki Dora

Kolorowanki Dora

Udostępnij :)

Kolorowanki Dora to świetna zabawa dla każdego, kto lubi przygody i odkrywanie nowych rzeczy razem z Dorą i jej przyjaciółmi! Dora to mała odkrywczyni, która nigdy się nie nudzi, bo zawsze jest coś ciekawego do zrobienia.

Kolorowanki Dora

Na naszych darmowych kolorowankach z Dorą możesz znaleźć Dorę w różnych sytuacjach. Może chcesz pokolorować Dorę na rybach, gdzie stara się złapać największą rybę w stawie? A może wolisz Dorę syrenkę, która eksploruje podwodny świat pełen kolorowych ryb i skarbów? Mamy też kolorowanki, na których Dora obchodzi różne święta, ubierając choinkę lub bawiąc się z przyjaciółmi.

Nie zapomnij o kolorowankach, gdzie Dora jest przebrana za misia, czy też o tej, gdzie skacze po kałużach z żabą! Każda kolorowanka to nowa historia i kolejna przygoda.  Przygotuj ulubione kredki lub mazaki, możesz użyć wszystkich ulubionych kolorów, aby Twoje kolorowanki były wyjątkowe. Dora uwielbia niespodzianki, więc martw się i zacznij bawić się z kolorami!

Po skończeniu kolorowania, możesz pokazać swoje prace rodzinie lub przyjaciołom. Jeśli jesteś fanem Dory wykorzystaj kolorowankę jako plakat na ścianie lub powieś na lodówce!

Wybierz swoje ulubione kolorowanki z Dorą i zaczniesz tworzyć. Każda kolorowanka to szansa na nową, ekscytującą przygodę. Baw się dobrze kolorując i odkrywając świat razem z Dorą!