Sonic darmowe kolorowanki. Kolorowanki Sonic.

Sonic Kolorowanki

Udostępnij :)

Sonic Kolorowanki są jednymi z najchętniej drukowanych malowanek na naszej stronie. Swoją popularność Sonic zdobył ponad 30 lat temu – kiedy w latach 90 ubiegłego stulecia gra Sonic The Hedgehog, produkcji firmy SEGA zadebiutowała na rynku gier wideo.

Sonic Kolorowanki.

Sonic zyskał sympatię graczy i szybko stał się główną maskotką firmy SEGA, jego popularność ciągle rosła co przełożyło się na obecność w popkulturze, możemy go spotkać dosłownie wszędzie – na przeróżnych gadżetach, artykułach szkolnych czy elementach ubioru. Bohater naszych kolorowanek zadebiutował również na wielkim ekranie w serii filmów Sonic The Hedgehog”. Ogromna popularność Sonica zarówno wśród dzieci i dorosłych przełożyła się na ogromne zapotrzebowanie naszych czytelników na Kolorowanki Sonic. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was galerię Sonic Kolorowanki. Wszystkie obrazki z naszej strony możecie pobrać całkowicie za darmo i wydrukować na domowej drukarce. 

„Sonic the Hedgehog” to japońska seria gier wideo opracowana przez firmę Sega. Historia stworzenia Sonica sięga lat 90, kiedy to na rynku gier wideo pojawił się Mario – kultowa postać zaprezentowana przez firmę Nintendo. Sega zaś stanowiła konkurencje dla Nintendo i dosłownie musiała opracować swojego bohatera -równie kultowego,  który będzie wstanie konkurować z flagową postacią Nintendo. Sonic spełnił swoją misję doskonale, niemalże od razu zyskał serca graczy i nie tylko. 

Dzieci w każdym wieku uwielbiają kolorować Sonica i jego przyjaciół. Ponadto kolorowanki pomagają dzieciom wyrobić odpowiednie nawyki trzymania kredki, wprowadzają nowe kolory, poprawiają kreatywność, zdolności motoryczne i przede wszystkim pozwalają się im wyciszyć.

Mamy nadzieję, że gdy już pokolorujecie swoje ulubione kolorowanki z Sonikiem, to podzielicie się swoimi dziełami na naszej stronie na Facebooku, abyśmy wspólnie z naszymi czytelnikami mogli je podziwiać!