Rocky kolorowanka

Kolorowanki Rocky

Udostępnij :)

Kolorowanki Rocky z bajki Psi Patrol to świetna zabawa dla każdego fana tego ekologicznego i uwielbiającego recykling  pieska. Rocky to uroczy szczeniak rasy mieszanej z szaro-białą sierścią i sterczącymi uszami. Zawsze nosi zieloną kamizelkę z symbolem recyklingu, co pasuje do jego miłości do ponownego wykorzystywania rzeczy, które inni by wyrzucili.

Kolorowanki Rocky 

Na kolorowankach Rocky jest pokazany wraz z przyjaciółmi Ryderem, oraz buldogiem Rubblem. Możesz użyć swoich ulubionych kolorów, aby dodać życia swojemu ulubionemu pieskowi. Nie zapomnij o zielonych i szarych odcieniach, które są ulubionymi kolorami Rocky’ego! Oczywiście możesz użyć innych kolorów i szybko sprawić  aby jego pojazd był jaskrawo żółty albo pomarańczowy? Wszystko zależy od Ciebie!

Gdy skończysz kolorować, możesz pochwalić się kolorowankami z Rockym na naszym facebooku, lub zrobić z nich wystawę w swoim pokoju. To fajny sposób, aby pokazać, jak kreatywnie potrafisz połączyć kolory i jak pięknie może wyglądać świat Rockiego z Psiego Patrolu. Baw się dobrze z kolorowankami Rocky i nie zapomnij sprawdzić innych postaci z bajki Psi Patrol (malowanki znajdziesz tutaj), które także czekają na pokolorowanie!

Hej,  Lubisz Psi Patrol? może Cię to zainteresuje!

Zobacz nasze malowanki poświęcone popularnej bajce i wszystkim pieskom.

Kliknij tutaj aby przejść do kolorowanek Psi Patrol.

Psi Patrol Kolorowanki do druku