Świnka Peppa Kolorowanki

Kolorowanki Świnka Peppa

Udostępnij :)

Kolorowanki Świnka Peppa to nasza propozycja dla młodszych dzieci w wieku przedszkolnym. Świnka Peppa to popularny na całym świecie brytyjski serial animowany dla dzieci, autorstwa Astley Baker Davis. Akcja serialu toczy się wokół Peppy, antropomorficznej świnki, jej rodziny i rówieśników. Serial zadebiutował na antenie Brytyjskiej telewizji 31 maja 2004 r., i od tej pory ukazało się ponad 300 odcinków. Rosnąca popularność sympatycznej Świnki Peppy spowodowała, że serial emitowany jest w ponad 180 krajach. Ogromna popularność Peppy i jej przyjaciół rodzi zapotrzebowanie na kolorowanki, dlatego też przygotowaliśmy specjalnie dla Was niniejszą galerię Kolorowanki Świnka Peppa.

Kolorowanki Świnka Peppa.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy podzielić się z Wami tą darmową kolekcją kolorowanek Świnka Peppa! Oczywiście, wszystkie poniższe kolorowanki możecie pobrać całkowicie za darmo, wystarczy kliknąć w wybraną miniaturkę. A więc zaczynajmy!

Pora przyjrzeć się bliżej Peppie, jej rodzinie oraz przyjaciołom. Aby ułatwić Wam kolorowanie, postaramy się w kilku słowach przedstawić Wam bohaterów serialu i  naszych kolorowanek z Świnką Peppą.

Kolorowanki Świnka Peppa do druku.

1. Świnka Peppa:

Główna bohaterka serialu, zdecydowana większość czasu antenowego poświęcona jest perypetią naszej miłej Świnki. Peppa ma sześć lat, mieszka w przytulnym domku wraz  swoją Mamą, Tatą oraz młodszym bratem Georgem. Świnka Peppa uwielbia taplać się w błotku, głośno się śmiać, chodzić do szkoły oraz spędzać czas z swoją najlepszą przyjaciółką owcą Suzi.

2. George:

George to młodszy braciszek Peppy, ma dwa latka i uwielbia spędzać czas ze swoją starszą siostrą. George jak przystało na dwulatka, bardzo dużo czasu spędza na zabawie z swoimi ulubionymi zabawkami. Uwielbia dinozaury – niemalże nie rozstaje się z swoją ulubioną maskotką dinozaura, dodatkowo bardzo często ma na sobie t-shirt przedstawiający prehistorycznego dinozaura T-Rexa. George jest małym łakomczuchem, lubi dużo jeść i się śmiać.

3. Mama Świnka:

Poznajcie Amandę – Mamę Peppy. Mama Świnka jest niezwykle opiekuńcza, zawsze służy pomocą w rozwiązywaniu zagadek i problemów swoich najbliższych. Jest inteligentna, zaradna zaś na wycieczkach rodzinnych zdecydowanie lepiej radzi sobie z czytaniem map niż Tata Świnka. Bardzo dużo czasu spędza w domu gdzie przygotowuje pyszne posiłki dla całej rodziny i dba o to aby dom zawsze świecił czystością. Poza domem, podobnie jak wszystkie Świnki – uwielbia taplać się w błotku.

3. Tata Świnka:

Tata Świnki Peppy jest sympatyczną postacią, która często się śmieje i żartuje, uwielbia zabawy z dziećmi. Czasem jest odrobinę niezdarny i momentami zrzędliwy, choć to spowodowanej jest tym, że często gubi swoje okulary. Tata Świnka na co dzień pracuje jako architekt, jest lubiany i szanowany. Jego charakterystyczną cechą jest to, że traci głowę kiedy widzi czekoladowe babeczki, dla których jest w stanie zrobić na prawdę bardzo dużo. Podobnie wygląda z błotkiem, któremu również nie może się oprzeć.

4. Babcia Świnka i Dziadek Świnka.

Dziadkowie Świnki Peppy to sympatyczna para staruszków, najbardziej doświadczonych i troskliwych. Babcia Świmka i Dziadek Świnka kochają nad życie swoje wnuki – Peppę i Georga. Dziadek Peppy nosi czapkę marynarską, pasjonuje się podróżami oraz ogrodnictwem.

Ponadto w serialu spotkamy jeszcze takie postacie jak:

– Owca Suzy;
– Rebecca Królik;
– Zebra Zoe;
– Emily Słoń;
– Kucyk Pedro;
– Dany Pies;
– Nauczycielka Madame Gazelle.

Podsumowując „Świnka Peppa” to bajka, którą z całą pewnością znają wszystkie dzieci. Od kilkunastu lat przygody sympatycznej Świnki i jej rodziny bawią dzieci, nastolatków i ich rodziców. Dlatego też dedykujemy nasze darmowe kolorowanki Świnka Peppa wszystkim fanom serialu niezależnie od wieku.