Sid Malowanka dla dzieci

Kolorowanki Epoka Lodowcowa

Udostępnij :)

Kolorowanki Epoka Lodowcowa to wspaniała kolekcja czarno-białych arkuszy do druku z niezwykle popularnej serii bajek dla dzieci i dorosłych Ice Age (Epoka Lodowcowa). Nie ma nic bardziej wspaniałego dla dzieci niż zanurzenie się w magiczny świat ulubionej bajki, a jeśli możesz to zrobić poprzez kolorowanie ulubionych postaci, to przygoda staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Kolorowanki Epoka Lodowcowa.

Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych fanów kolorowania  stworzyliśmy dla Was wyjątkowe kolorowanki Epoka Lodowcowa. Jak zawsze, wszystkie kolorowanki z naszej strony, są dostępne do pobrania całkowicie za darmo. Dodatkowo powstały one w dużej rozdzielczości tak aby maksymalnie ułatwić Wam drukowanie, chociażby na domowej drukarce.

Kolorowanki do druku Epoka Lodowcowa

Tytułowa bajka „Epoka Lodowcowa” to historia, która zdobyła serca zarówno małych, jak i tych nieco większych widzów. Jej fabuła ma miejsce w świecie, gdzie ogromne lodowce i prastara przyroda przechodzą ogromne zmiany, wówczas też poznajemy kilku głównych bohaterów, których losy zostały splecione zbiegiem niefortunnych wydarzeń, są to: Mamut Maniek, leniwiec Sid oraz tajemniczy drapieżca tygrys Diego. Ich losy przeplatają się wraz z niesamowitymi przygodami, a ich przyjaźń i determinacja pokonują wszelkie trudności.

 

Ogromna popularność pierwszej części filmu spowodowała zapotrzebowanie na przeróżne gadżety, gry wideo oraz komiksy. Powstały również kolejne części sagi, gdzie towarzyszymy naszym bohaterom w ich pełnych humoru i emocji podróżach, podczas których odkrywają, jak ważna jest przyjaźń, wsparcie oraz zdolność do pokonywania przeciwności losu.

Także teraz, kilkanaście lat od premiery pierwszej części Epoki Lodowcowej macie okazję  ożywić swoje ulubione postacie dzięki naszym kolorowankom. Nie czekajcie i pobierz je wszystkie, za darmo, a następnie przygotujcie swoje ulubione kredki, flamastry lub farby i zanurzcie się wspólnie z nami w kolorowej przygodzie.