Kolorowanki Wielkanocne

Wielkanocne kolorowanki

Udostępnij :)

Wielkanocne kolorowanki są doskonałym sposobem na świętowanie tego wyjątkowego czasu w roku, łącząc tym samym zabawę z tradycją. Wielkanoc tuż tuż, a kolorowanki z tej okazji to świetna zabawa. To jeden z tych tematów do kolorowania, który świetnie łączy tradycję z dobrą zabawą. Na naszej stronie znajdziesz ponad 30 różnych kolorowanek wielkanocnych, które są całkiem za darmo i możesz je bez problemu wydrukować albo zapisać na dysku – wszystko jak zawsze w super jakości.

Wielkanocne kolorowanki

Przewiń stronę w dół aby zobaczyć nasze Wielkanocne kolorowanki: mamy tu zarówno wielkanocne zajączki, jak i kolorowe pisanki, no i oczywiście nie zabrakło też kilku biblijnych scen. Dla każdego coś fajnego, nie ważne ile masz lat. Wielkanoc to ważny czas, nie tylko ze względów religijnych, ale też super okazja, żeby pobyć z rodziną lub przyjaciółmi i zająć się czymś wspólnie, na przykład właśnie kolorowaniem. Tak więc szykujcie ulubione kredki bo każdy kolor znajdzie tutaj zastosowanie.

Chcesz wydrukować swoją Wielkanocną kolorowankę, albo pobrać ją na dysk? Kliknij na miniaturkę w galerii poniżej, a potem zdecyduj, czy lepiej Ci będzie drukować bezpośrednio z naszej strony czy może wolisz pobrać i wydrukować później? Kolorowanie to też kapitalny sposób, żeby się wprowadzić w świąteczny nastrój. Tego typu wielkanocne malowanki można wykorzystać później jako świąteczna dekoracja domu, albo własnoręcznie zrobiona kartka dla kogoś bliskiego.

Na zakończenie podzielcie się Waszymi dziełami na naszych social mediach. Pokażcie innym, co stworzyliście, a link do naszej strony podajcie dalej – niech inni też mają szansę na Wielkanocne kolorowanie. Niech to będzie okazja do świętowania, dzielenia się i odrobiny relaksu – to przyda się każdemu, niezależnie od wieku.

Wesołych Świąt Wielkanocnych i fajnego kolorowania!