kolorowanki dinozaury

Kolorowanki Dinozaury

Udostępnij :)

Kto powiedział, że dinozaury zniknęły? To nie prawda – są wciąż żywe i czekają na Was na naszej stronie Kolorowanki Dinozaury, pod postacią kilkudziesięciu wspaniałych kolorowanek do druku. 

Dinozaury żyły na naszej planecie miliony lat temu, wyginęły na długo przed pojawieniem się człowieka w wyniku zderzenie ziemi z meteorytem. Do tej pory udało nam się odkryć i opisać ponad 1000 gatunków tych fascynujących prehistorycznych stworzeń. W królestwie dinozaurów panowały gatunku mięsożerne oraz roślinożerne – opanowały całą planetę, żyły na lądzie, w wodzie a także potrafiły latać. 

Kolorowanki dinozaury

Specjalnie dla Waszych dzieci przygotowaliśmy dużą kolekcję kolorowanek z dinozaurami, zarówno tymi kreskówkowymi jak i prawdziwymi. Wydrukowanie ulubionej kolorowanki z dinozaurem jest bardzo proste – wystarczy kliknąć jeden z poniższych obrazków a następnie pobrać lub wydrukować bezpośrednio z naszej strony. Chcemy aby każdy z Was znalazł tutaj coś dla siebie dlatego, też malowanki, które tutaj znajdziecie mają różne poziomy trudności.

Oczywiście wszystkie nasze kolorowanki dinozaury są w pełni darmowe i możecie wykorzystywać je  kiedy tylko będziecie mieć na to ochotę. 

Dinozaury są wszędzie, wystarczy rozejrzeć się dookoła, a dostrzeżesz je pod postacią zabawek, na ubraniach, cukierkach, w kreskówkach, na gadżetach a także w ulubionych filmach Twojego malucha! Tak więc nie może ich zabraknąć pod postacią kolorowanek do druku.

W przeciwieństwie do tego co zwykle myślimy na temat dinozaurów i jakie są nasze wyobrażenia na ich temat, nasze dzieci w większości przypadków są nimi zafascynowane. Maluchy  uwielbiają wszystko co jest ogromne, rzadkie, nieco przerażające i na nasze szczęście już wymarłe. Dinozaury i prehistoryczne stworzenia przyciągają uwagę naszych maluchów od pierwszego kontaktu i potrafią utrzymać to ogromne zainteresowanie na dłuższy czas. Dlatego też jest to jeden z głównych powodów, dla którego powstały nasze kolorowanki dinozaury. Tak więc nie czekaj, pobierz je wszystkie i ciesz się godzinami fantastycznej zabawy w kolorowanie.