Kolorowanki Aladyn

Kolorowanki Aladyn

Udostępnij :)

Kolorowanki Aladyn to wspaniała kolekcja starannie przygotowanych kolorowanek z Księżniczką Jasminą i Aladynem. Wszystkie arkusze dostępne na naszej stronie można pobrać i wydrukować na drukarce całkowicie za darmo!

W naszej kolekcji kolorowanek z Aladynem chcemy zaprezentować Wam postacie i zabawne sceny z uwielbianego przez dzieci i dorosłych filmu Disneya pt. „Aladyn”. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kolorowanki z takimi postaciami jak: Księżniczka Jasmina, Aladyn, Dżin, małpka Abu i czarny charakter Dżafar!

Kolorowanki Aladyn.

Kolorowanki Aladyn to doskonałe rozwiązanie dla dzieci szukających świetnej i darmowej aktywności związanej z ich ulubioną bajką, możecie wykorzystać je również jako zabawa na przyjęcie urodzinowe, lub do stworzenia plakatu na ścianę, scrapbookingu i wielu innych pomysłów! Pozwólcie swojej kreatywności rozwijać się, eksplorując baśniowy świat Księżniczki Dżasminy i Aladyna za pomocą naszych arkuszy do kolorowania!

Aby wydrukować lub pobrać wybraną kolorowankę, wystarczy kliknąć na dowolną miniaturę z powyższej galerii. Po otwarciu obrazu możecie pobrać lub wydrukować dowolną liczbę kolorowanek z Aladynem, całkowicie za darmo! Wszystkie arkusze do kolorowania zostały przez nas przygotowane w rozmiarze A4, więc nie będziecie mieli problemu z dostosowaniem obrazu do kartki z drukarki.

Historia Aladyna stała się znana i pokochana przez dzieci na całym świecie głównie dzięki kultowemu filmowi Disneya z 1992 roku pt. „Aladyn”. Krótko po kinowej premierze, pojawiły się jej kontynuacje, a także różne gadżety, gry, plakaty i komiksy. Historia Aladyna jest wciąż bardzo popularna, dlatego postanowiliśmy stworzyć również serię kolorowanek przedstawiających tę fascynującą opowieść i jej ikoniczne postacie.

Kolorowanki z Aladynem bazują na oryginalnym filmie z 1992 roku, co sprawia, że są idealne dla fanów historii Jasminy i Aladyna. Oczywiście malowanki to nie tylko zabawa, ale także edukacja, tego typu arkusze do druku pozwalają dzieciom uczyć się kolorów i doskonalić umiejętności motoryczne. Tak więc, kredki w dłoń i bawcie się dobrze!