Talking Tom Kolorowanki

Kolorowanki Talking Tom

Udostępnij :)

Kolorowanki Talking Tom to ponad 20 zupełnie nowych arkuszy do kolorowania z sympatycznym kotkiem Tomem i jego przyjaciółmi. Zanim przejdziemy do zabawy możecie już powoli szykować swoje ulubione kredki, a my w międzyczasie naświetlimy Wam, co znajdziecie w naszej kolekcji malowanek z uroczym Tomem.

Kolorowanki Talking TOM.

Nasi chłopcy uwielbiają przygody gadającego kotka Toma, który doczekał się serii naprawdę fajnych gier mobilnych. Jednymi z najbardziej popularnych są Talking Tom Gold Run, gdzie pędzimy ile sił w kocich łapkach, pokonując mnóstwo przeszkód za złodziejem. Złodziej ucieka z dziurawym workiem a my oprócz przeszkód mamy za zadanie zebrać tyle monet ile tylko możemy 🙂 Kolejny popularny gamingowy epizod z Tomem to seria Talking Tom Hereoes, tutaj wspólnie z paczką przyjaciół TOMa wcielamy się w super bohaterów i ratujemy świat. Gry dostarczają mnóstwo śmiechu i zabawy – my ilustrując dla Was te kolorowanki Talking Tom staraliśmy się przekazać choć część tych emocji na kartki papieru.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy malowanki z Tomem, piękną Angelą (która doczekała się swojej serii gier – Talking Angela), młodym kotkiem Ginger oraz pieskami Benem i Hankiem. Przygotujcie zatem mnóstwo kolorów, bo wszystkie będą mogły zostać wykorzystane.

Aby wydrukować kolorowankę, która najbardziej Wam się podoba wystarczy kliknąć na wybrany obrazek i następnie wybrać jedną z dwóch opcji; pierwsza to pobrać obraz na dysk, druga – wydrukować bezpośrednio z naszej strony. Wybór należy do Was. Każda z naszych kolorowanek Talking Tom jest darmowa, przez co możecie wydrukować tyle kopii ile tylko chcecie. 

Pamiętajcie aby pochwalić się efektami Waszej pracy na naszych social mediach, oraz będzie nam miło jeśli przypniecie gdzieś link do naszej strony. Pomoże nam to zwiększyć zasięgi i poszerzyć grono fanów kolorowanek o nowe osoby 🙂 Dzięki i życzymy Wam miłego kolorowania w towarzystwie Toma i jego przyjaciól.