Alex Minecraft Kolorowanka dla chłopców

Kolorowanki Minecraft

Udostępnij :)

Kolorowanki Minecraft to coś co uszczęśliwi każdego fana tej kultowej gry video, która już od kilkunastu lat bawi i uczy dzieci i młodzież na całym świecie.

Minecraft to trójwymiarowa gra, której głównym celem jest to aby przetrwać w świecie pełnym niebezpiecznych stworzeń, zombie oraz mobów. Grę rozpoczynamy nie mając do dyspozycji żadnych narzędzi oraz broni. Wszystko musimy stworzyć sami wykorzystując do budowy przeróżne napotkane materiały. Jeśli Twoje dziecko uwielbia Minecrafta i spędza dużo czasu przed komputerem kolorowanki Minecraft będą dla niego idealną odskocznią i rozrywką.

Kolorowanki Minecraft

Witamy w naszym katalogu kolorowanki Minecraft. Poniżej oferujemy Wam wiele darmowych kolorowanek o tematyce Minecraft. Wydrukuj i pobierz tyle, ile chcesz. Aby to zrobić po prostu kliknij wybrane ilustracje, a przejdziesz na stronę, na której możesz je wydrukować lub pobrać na dysk komputera.

Świat przedstawiony w grze Minecraft na dobrze zagościł również w pop kulturze. Dzieci szaleją na punkcie gry oraz postaci, które się w niej pojawiają. Niezwykła popularność spowodowała, że gadżety z gry możemy znaleźć dosłownie wszędzie – są to artykuły szkolne, ubrania, programy telewizyjne, książki oraz oczywiście kolorowanki. Dlatego bez wątpienia Dzieci i rodzice, którzy są fanami gry, pokochają kolorowanie naszych malowanek z najbardziej kultowymi postaciami z gry.

Możecie cieszyć się kolorowaniem najbardziej rozpoznawalnych mobów, takich jak szkielety, zombie, endermay, ghast lub Creepery. Mamy również arkusze do kolorowania przedstawiające głównych bohaterów gry: Steve oraz Alexa. 

Zatem zapraszamy do zabawy w kolorowanie!