kolorowanki Angry Birds do druku

Kolorowanki Angry Birds

Udostępnij :)

Witajcie na naszej podstronie, na której znajdziecie wspaniałe  kolorowanki Angry Birds! Dla wszystkich małych artystów i ich rodziców przygotowaliśmy zestaw wspaniałych kolorowanek z ulubionymi postaciami z gry Angry Birds. Oczywiście wszystkie nasze  kolorowanki są dostępne tutaj  całkowicie za darmo! Możecie je pobrać na swój komputer lub wydrukować bezpośrednio z naszej strony. Kolorowanie to świetna zabawa i okazja do wyrażenia swojej kreatywności!

Kolorowanki Angry Birds.

Poniżej znajdziecie miniaturki kolorowanek, które wystarczy kliknąć, aby je pobrać i rozpocząć zabawę z ulubionymi kredkami lub farbkami. Wszystkie kolorowanki Angry Birds przygotowaliśmy w dużej rozdzielczości w standardowym formacie A4, przez co nie musicie się martwić słabą jakością obrazków lub brakiem dopasowania do kartki w trakcie drukowania.

Angry Birds to nie tylko popularna gra na komputer czy smartfona, ale także seria filmów, która zdobyła serca dzieci i dorosłych na całym świecie. Jest to historia o nieco wkurzonych ptakach, walczących z złymi świnkami, które zaatakowały spokojny, sielski świat naszych bohaterów. Dzięki naszym arkuszom do druku możecie stworzyć wasze własne wersje przygód tych postaci, kolorując je według waszych własnych pomysłów.

Jeśli jesteście fanami Angry Birds, na pewno wiecie, że te urocze ptaki i świnki pojawiają się również na różnego rodzaju gadżetach. Są wszędzie – na koszulkach, piórnikach, zeszytach, czy długopisach tak więc nie mogło ich zabraknąć w postaci darmowych kolorowanek do druku Angry Birds! Teraz możecie mieć swoje ulubione postacie z Angry Birds zawsze przy sobie, kiedy tylko chcecie.

Jak zawsze dziękujemy, że odwiedziliście naszą stronę i spędziliście czas z nami, kolorując i tworząc swoje własne arcydzieła.

Zachęcamy Was również do udostępniania naszej strony innym fanom kolorowanek, którzy może znajdą tutaj swój ulubiony temat do kolorowania. Wspólnie możemy rozpowszechnić radość tworzenia i zabawy kolorami w towarzystwie ulubionych bohaterów gier i bajek.