Kolorowanki Psi Patrol. Chase Psi Patrol kolorowanka

Kolorowanki Psi Patrol

Udostępnij :)

Kolorowanki Psi Patrol to tytuł, którego raczej nie trzeba przedstawiać. Psi Patrol jest to zdecydowanie najbardziej popularna bajka dla dzieci ostatniej dekady. Ogromna popularność Psiego Patrolu spowodowała, że z ekranów telewizorów przeniósł się na ekrany komputerów oraz przeróżne gadżety i ubrania. Oczywiście nie może ich zabraknąć również pod postacią kolorowanek dla dzieci.

Kolorowanki Psi Patrol.

Serial skupia się na chłopcu o imieniu Ryder, który przewodzi stadu szczeniaków poszukiwawczo-ratowniczych znanych jako Psi Patrol. Każdy pies ma specyficzny zestaw umiejętności w oparciu o zawód z prawdziwego życia. Poznajcie zatem bohaterów Psiego Patrolu – są to: Rubble, Skye, Marshall, Chase, Zuma, Everest i Rocky. Kiedy ktoś w Zatoce Przygód znajduje się w niebezpieczeństwie odważne i bohaterskie szczeniaki z Psiego Patrolu ruszają na ratunek. Dla nich nie ma problemów dla rozwiązania. 

Poniżej prezentujemy galerię darmowych kolorowanek do druku z Psiego Patrolu. Aby pobrać kolorowanki Psi Patrol w dużej rozdzielczości wystarczy kliknąć na obrazek poniżej. Wspaniałe kolorowanki dla dzieci i wszystkich fanów tej wspaniałej kreskówki.

Mamy nadzieję, że gdy już pokolorujesz swoje ulubione kolorowanki Psi Patrol, to podzielisz się swoim dziełem na naszej stronie na Facebooku, abyśmy mogli je podziwiać!

Lubicie pieski z Psiego Patrolu?
Sprawdźcie nasze inne kolorowanki:

Kolorowanki Chase Psi Patrol

Malowanki Chase

Zapraszamy do galerii gdzie znajdziecie z wyłącznie  kolorowanki z Chase z Psiego Patrolu. 

[ Kolorowanki Chase Psi Patrol ]