Kolorowanki Garfield

Kolorowanki Garfield

Udostępnij :)

Przygotujcie ulubione pomarańczowe kredki, flamastry lub farby bo dziś będą one wyjątkowo często używane. Przed Wami kolorowanki Garfield. Najpopularniejszy komiksowy kot oraz występujący wspólnie z nim piesek Odie został zilustrowany specjalnie dla Was na ponad 35 darmowych kolorowankach do druku.

Bohater naszych dzisiejszych
kolorowanek – Garfield jest zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym kociakiem na świecie. Prawdopodobnie jest również najbardziej łakomym i …leniwym kotem na świecie.

Jednak mam wrażenie, że w jego przypadku są to zalety i cechy które sprawiają, że Garfielda i jego przygody pokochały tysiące osób na całym świecie. Od komiksu poprzez filmy i bajki dla dzieci Garfield bawi swoim stylem bycia wszystkich niezależnie od wieku.  Dzisiaj chcemy zaprezentować Wam świetne malowanki przedstawiające Garfielda w różnych pozach i zabawnych sytuacjach. 

Aby wydrukować kolorowankę z Garfieldem kliknij na poniższy obrazek i wybierz co chcesz zrobić, możesz pobrać go lub wydrukować w formacie A4 bezpośrednio z naszej strony.

Jesteśmy pewni, że z tych puszystym pomarańczowym leniuchem nie będziecie się nudzić, szykuje się naprawdę dobra zabawa z kredkami i Garfieldem. 

W naszej kolekcji kolorowanek przygotowaliśmy dla Was zabawne sceny z Garfieldem, który spędza czas na podwórkowych zabawach, tańczeniu, leniuchowaniu – spędzając czas na dywanie lub kanapie. Są również malowanki Garfielda w towarzystwie pieska Odie, z którym ma nieco zwariowane relacje.  Najczęściej jednak zobaczycie tutaj naszego pomarańczowego łasucha z jedzeniem, które w ogromnych ilościach spożywa i uwielbia ponad wszystko. Od tego też zaczynamy pierwszy obrazek w kolekcji. 

Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawić kolorując obrazki które dla Was przygotowaliśmy. Pamiętajcie, że możecie wydrukować tyle kolorowanek ile tylko chcecie.  Zatem życzymy Wam miłego kolorowania i mnóstwa godzin fajnej zabawy w towarzystwie Garfielda.