Kolorowanki Marshall z Psiego Patrolu

Kolorowanki Marshall Psi Patrol

Udostępnij :)

Jeśli trafiliście w to miejsce na naszej stronie to na pewno macie ochotę na trochę kolorowania z Marshallem z Psi Patrolu? Jeśli tak, to świetnie, bo przygotowaliśmy specjalnie dla Was 15 darmowych kolorowanek tylko z tym wesołym i odważnym pieskiem strażakiem!

Kim jest Marshall? To ten uroczy dalmatyńczyk, który zawsze jest gotowy do akcji, gdy ktoś potrzebuje pomocy. Jest częścią zespołu Psiego Patrolu, ale dziś na naszych kolorowankach to on jest gwiazdą! Możesz go pokolorować podczas różnych sytuacji, np kiedy wskakuje do swojego strażackiego wozu lub kiedy biegnie na ratunek. A może najbardziej lubisz, kiedy Marshall jest po prostu dumnie pozuje do naszego rysunku?

Kolorowanki Marshall Psi Patrol

Wszystkie nasze kolorowanki Marshall Psi Patrol, są w dobrej jakości, więc gdy je wydrukujesz, Marshall będzie wyglądał czytelnie a linie obrysu będą ostre i przejrzyste. Na pewno będziesz dobrze się bawić. Możesz użyć dowolnych kolorów, które lubisz – może dzisiaj Marshall będzie miał purpurowy kombinezon strażacki? A może jego strażacki wóz będzie tęczowy? To wszystko zależy od Ciebie!

Wystarczy, że wejdziesz na wybraną malowankę z Marshallem z naszej galerii powyżej. Następnie będziesz mógł pobrać lub wydrukować obrazek bezpośrednio z naszej strony i już możesz zacząć kolorować. Nie zapomnij pokazać swoich dzieł rodzicom lub przyjaciołom – na pewno będą pod wrażeniem Twoich umiejętności kolorowania. Gotowy/wa do zabawy z kolorami? Marshall na pewno nie może się doczekać, by zobaczyć, w jakie kolory go ubierzesz! Baw się dobrze, kolorując nasze kolorowanki z Marshallem!

Psi Patrol Kolorowanki do druku

Lubisz Psi Patrol? 
Zobacz nasze malowanki z Ryderem i resztą sympatycznych piesków.

Kliknij tutaj aby przejść do kolorowanek Psi Patrol.