Kolorowanka Skye

Kolorowanki Skye

Udostępnij :)

Kolorowanki Skye to nasza propozycja skierowana dla wszystkich fanów jednej z najpopularniejszych latających psich bohaterek. Nasze dzieciaki uwielbiają Psi Patrol, córka w szczególności upodobała sobie właśnie Skye i często starała się ją naśladować. Jeśli w swoim domu macie małych fanów Skye i Psiego Patrolu to mamy dla Was coś wyjątkowego!

Kolorowanki Skye

Darmowe kolorowanki z Skye z Psi Patrol, które możecie wydrukować z naszej strony. Skye to odważna i słodka pieskowa pani pilot, która zawsze nosi różowy strój i uwielbia latać swoim helikopterem.

Jeśli Skye jest Twoją ulubioną postacią, to na pewno znajdziesz tutaj parę kolorowanek, które Ci się spodobają. Jak już wspominaliśmy możesz je pobrać za darmo z naszej strony i wydrukować w domu. Przygotuj swoje ulubione kredki lub farby i już za chwilę możesz dodać trochę kolorów do przygód Skye w powietrzu!

Na kolorowankach Skye znajdziesz ją wykonującą różne akrobacje, pozującą obok swojego helikoptera, mamy też jej odznakę lub motywy na halloween. Możesz użyć wszystkich kolorów tęczy, aby pokazać, jak świetnie Skye radzi sobie w powietrzu. 

Podczas kolorowania pamiętaj, że nie musisz trzymać się zasad – jeśli chcesz, żeby helikopter Skye był zielony albo jej strój był niebieski, śmiało! To świetna okazja, aby puścić wodze fantazji i stworzyć coś wyjątkowego.

Kiedy skończysz, możesz pokazać swoje dzieło rodzicom, rodzeństwu czy przyjaciołom. Nam też będzie nam miło jeśli zechcesz pokazać efekty swojej pracy, możesz to zrobić za pośrednictwem naszego facebooka. Miłej zabawy z kolorowaniem Skye!

Hej,  Lubisz Psi Patrol? może Cię to zainteresuje!

Zobacz nasze malowanki poświęcone popularnej bajce i wszystkim pieskom.

Kliknij tutaj aby przejść do kolorowanek Psi Patrol.

Psi Patrol Kolorowanki do druku