Kolorowanki Mulan

Kolorowanki Mulan

Udostępnij :)

Przygotuj swoje ulubione kredki, markery lub farby bo już za chwilę zabieramy Cię w pełną kolorów podróż do chińskiej prowincji gdzie rozpoczyna się legenda Mulan. Odkryjesz z nami ponad 30 świetnych kolorowanek z Mulan, które wydrukujesz całkowicie bezpłatnie.

Mulan to młoda dziewczyna, która aby uchronić schorowanego ojca przed poborem do wojska, przebiera się za mężczyznę i wyrusza wraz z wojskiem aby bronić kraj przed agresorem.

Uwielbiamy wracać co jakiś czas wspólnie z naszymi pociechami do oglądania przygód wojowniczki Mulan produkcji Disneya. Zafascynowani przygodami Mulan postanowiliśmy stworzyć dla Was kolekcję darmowych malowanek z Mulan.

Kolorowanki Mulan

Przygotowując dla Was kolorowanki Mulan skupialiśmy się na przedstawieniu odważnej bohaterki, jej przyjaciół; smoka Mushu, malutkiego owada Cri-Kee oraz Kapitana Li Shang. Sceny jakie znajdziecie na naszych kolorowankach z Mulan przedstawiają jej wzloty i upadki, ciężkie chwile podczas treningu oraz radość z triumfu i wspólne chwile w otoczeniu rodziny i przyjaciół.

Jeśli uwielbiacie kolorować i jednocześnie jesteście fanami legend takich jak Mulan to trafiliście w odpowiednie miejsce. Nawet jeśli nie znacie jeszcze historii Mulan to nasza kolekcja malowanek z pewnością przybliży Wam głównych bohaterów i resztę zabawnych postaci występujących w filmie. I zachęci do obejrzenia i pokolorowania naszych obrazków.

Przewińcie stronę i wybierajcie swoje ulubione darmowe kolorowanki z Mulan, możecie wydrukować tyle kopii ile tylko chcecie. Życzymy Wam udanej zabawy!