Małe Królestwo Bena i Holly kolorowanki

Kolorowanki Małe Królestwo Bena i Holly

Udostępnij :)

Kolorowanki Małe Królestwo Bena i Holly to prawdziwy hit dla wszystkich fanów tej bajkowej serii! Możesz je łatwo pobrać i wydrukować w domu. Potem już tylko trzeba wziąć kredki i zacząć przygodę z kolorowaniem Bena, Holly, ich magicznych rodziców, a także Starego Mądrego Elfa, nianię Śliwkę i oczywiście Króla z Królową Nagietek.

Kolorowanki Małe Królestwo Bena i Holly.

Małe Królestwo Bena i Holly” to serial, który zabiera dzieci do świata, gdzie magia miesza się z codziennością. Ben Elf i Wróżka Holli pokazują, jak ważna jest przyjaźń, jak można razem działać i podejmować ważne decyzje a także jak sobie radzić z różnymi, nieraz trudnymi sytuacjami i problemami. Przygody Bena i Holi to nie tylko rozrywka, ale też szansa na naukę przez zabawę.

Zabierz więc swoje ulubione kredki, wydrukuj nasze kolorowanki z Benem i Holly, możesz zaprosić do zabawy rodzinę lub przyjaciół z podwórka i razem zanurzcie się w kolorowy świat Bena i Holly. To świetna okazja, by spędzić razem czas, a przy okazji porobić coś kreatywnego. Niech każda kolorowanka z Małego Królestwa Bena i Holly ożyje dzięki Waszej wyobraźni! Miłego kolorowania!

Po skończonej zabawie i kolorowaniu możesz podzielić się z nami efektami Twojej pracy, nie możemy się doczekać aby zobaczyć jak wyglądają Wasze malowanki. Zdjęcia prac możecie przesłać nam na naszych social mediach, lub oznaczyć nasze profile pod postami.