Kolorowanka Luigi

Kolorowanki Luigi

Udostępnij :)

Jeśli trafiłeś na tą stronę to zapewne masz ochotę na super zabawę z kolorowankami z Luigim? Luigi to brat popularnego Mario z serii gier wideo produkcji Nintendo. Bohater naszych dzisiejszych kolorowanek jest nieco wyższy od swojego brata, zawsze nosi strój w jaskrawym zielonym kolorze. Ma dużą, okrągłą, brązową brodę i nosi charakterystyczną zieloną czapeczkę z literką „L” na przodzie. Jego włosy są ciemne, a twarz zawsze zdobi szeroki uśmiech. Często widzimy go skaczącego i biegającego, zawsze gotowego do akcji. Jego spodnie są niebieskie, a buty, podobnie jak u Mario – duże i brązowe.

Luigi, choć jest trochę bardziej nieśmiały niż jego brat Mario, ma w sobie mnóstwo energii i jest bardzo zabawny!

Kolorowanki Luigi.

Nasze kolorowanki Luigi to świetnej jakości obrazki, które możesz łatwo wydrukować w domu na swojej drukarce. Na kolorowankach znajdziesz Luigiego w różnych fajnych pozach i sytuacjach. Może to być Luigi obok swojego gokarta, skaczący przez przeszkody lub po prostu Luigi wesoło stojący i uśmiechający się. Możesz użyć swoich ulubionych kredek, żeby dodać kolory jego zielonemu ubranku, a także wszystkiemu innemu, co znajdziesz na stronie z malowanką!

Kiedy skończysz kolorowanie, możesz pokazać swoje prace rodzicom, rodzeństwu lub przyjaciołom. To super sposób, aby pokazać swoje umiejętności artystyczne i świetnie się bawić, spędzając czas z Luigi. Pobierz kolorowanki, weź kredki i zacznij kolejną kolorową przygodę!

Jeśli spodobały Ci się nasze kolorowanki z Luigim
sprawdź również nasze malowanki z Super Mario!